Nasz zespół

Anna Dryja-Praska

Anna Dryja-Praska
Manager gabinetu Dental Care, prawnik

Absolwentka Prawa na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu w Opolu, oraz kierunku Filologia Angielska. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu skutecznego zarządzania praktyką stomatologiczną. Jest osobą życzliwą, otwartą, przyjaźnie nastawioną do ludzi. Oprócz zarządzania, dba o pozytywną atmosferę w gabinecie. Wolny czas lubi spędzać w gronie najbliższych.

Wojciech Praski

Wojciech Praski
Lekarz dentysta, właściciel Dental Care

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po ukończeniu stażu podyplomowego w 2006 roku przez wiele lat doskonalił swoje umiejętności współpracując z gabinetami stomatologicznymi. Wówczas jego największe zainteresowanie wzbudziła endodoncja, stomatologia estetyczna i chirurgia. Właściciel Dental Care od 2013 roku. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach, także z zakresu medycyny estetycznej. Podąża za najnowszymi trendami, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów.

Agata Bartusek

Agata Bartusek
Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Interesuje się leczeniem endodontycznym oraz chirurgią stomatologiczną, lecz najważniejsze jest dla niej indywidualne podejście do każdego pacjenta. Na problemy swoich pacjentów spogląda w sposób całościowy i proponuje rozwiązania, które najlepiej doprowadzą ich do zdrowego i pięknego uśmiechu. W swojej praktyce zawodowej stosuje nowoczesną stomatologię i zawsze dba o to, by każda osoba na fotelu czuła się dobrze i bezpiecznie.
Marek Eliasz

Marek Eliasz
Lekarz dentysta

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje w wielu dziedzinach stomatologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Pasjonuje się stomatologią zachowawczą i protetyką. Uwielbia nowinki technologiczne a najwięcej wolnego czasu spędza na wycieczkach rowerowych.
Katarzyna Marciniak

Katarzyna Marciniak
Lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Swoje zawodowe zainteresowania koncentruje wokół stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej, a także protetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Komfort pacjenta jest dla niej najważniejszy, a jego zdrowy uśmiech to największa satysfakcja.
Joanna Starościak

Joanna Starościak
Higienistka stomatologiczna

Absolwentka Policealnej Szkoły Zawodowej na kierunku higienistka stomatologiczna. Praca w zawodzie sprawia jej dużą satysfakcję, dlatego po ukończeniu szkoły stale podnosi swoje kwalifikacje. Lubi pracę z pacjentem, jest osobą kontaktową. Dba o to aby warunki w gabinecie były bardzo dobre, a każdy pacjent czuł się przyjemnie i komfortowo. W wolnym czasie najchętniej jeździ na rolkach oraz kocha podróże.
Patrycja Orczyk

Patrycja Orczyk
Asystentka stomatologiczna

Wykonuje swoje zadania zgodnie z aktualnymi procedurami higienicznymi i wytycznymi światowych organizacji. Dba o komfortową i przyjazną atmosferę. Osoba ciepła i wrażliwa służąca zawsze pomocą. Po pracy jej priorytet to rodzina.
Patrycja Orczyk

Natalia Stach
Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej na kierunku asystentka stomatologiczna. Aktualnie uczy się na kierunku higienistka stomatologiczna, dlatego chętnie bierze udział w szkoleniach z nim związanych. W pracy dba o to, żeby pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie. Jej ulubione dziedziny stomatologii to chirurgia i implantologia.
Patrycja Orczyk

Agnieszka Jędrzejak
Rejestratorka medyczna

Jest pierwszą osobą spotykaną w gabinecie oraz odpowiada za kontakt telefoniczny z pacjentem. Uwielbia kontakt z ludźmi, dzięki czemu służy pomocą w każdej sytuacji, a dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Dba o pozytywne samopoczucie pacjentów, oraz miłą atmosferę. Obecnie studiuje Zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, na Oddziale Ekonomicznym w Opolu. Po pracy wolny czas lubi spędzać aktywnie.
Poszukujemy do współpracy lekarzy dentystów, chirurga-implantologa oraz lekarza ortodontę. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy podany w zakładce kontakt.
Tagi: opieka dental care, stomatolodzy dental care, dentyści dental care